Twoje auta
Bardzo długo się zastanawiałem co powinno być na mojej stronie dotyczącej motoryzacji. Między innymi dlatego posiłkowałem się opiniami użytkowników. Wiem, że tematyka nissana jest dość niszowa, więc postanowiłem rozszerzyć trochę spektrum nowości i opisywać rożne inne rzeczy. Dzięki temu na stronie znalazły się opisy modeli samochodów, różnych marek, nie tylko nissan, ale także sportowych czy miejskich. Wiem, że jest zapotrzebowanie na fachowe porady, a przede wszystkim rzetelnych. Obecnie jest sporo portali motoryzacyjnych, jednak wszystkie mają gdzieś reklamy, czy elementy kryptoreklamy. U mnie jest inaczej. Poczytaj przejrzyj i oceń. Jeśli masz coś ciekawego, zdjęcia, artykuły, podsyłaj.
Sonda

Jaki typ samochodu posiadasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Dacia to marka samochodów, która specjalizuje się w samochodach miejskich. 
Dacia Duster Jednak w 2010 roku zaprezentowała na targach motoryzacyjnych w Genewie swojego pierwszego suva, samochód, do zadań specjalnych. Samochód od swojej premiery cieszył się dużym zainteresowaniem i jest tak do tej pory. Jego produkcja rozpoczęła się w 2010 roku i trwa do dzisiaj. Samochód posiada nowoczesny, dynamiczny kształt, który doskonale wpływa na aerodynamiczność samochodu. Jest to pięciodrzwiowy samochodów, zatem idealnie sprawdzi się w przypadku osób, które podróżują dużą grupą. 
Dacia Duster W samochodzie znajduje się pięć miejsc, jednak oprócz tego znajdziemy tam również bardzo pojemny bagażnik, który niewątpliwie jest dużą zaletą tego modelu. W samochodzie znajduje się benzynowy silnik o mocy 105, 114 oraz 102 KM, a także silnik diesla, który ma moc 85, 90, 107 oraz 110 KM. Samochód dodatkowo wyposażony jest w pięcio i sześciobiegową manualną lub czterobiegową automatyczną skrzynię biegów. 
Dacia Duster Dostępny jest w różnych wersjach wyposażenia, dlatego sprawdzi się jako samochód, dla osób, którzy mają różne wymagania.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.