Twoje auta
Bardzo długo się zastanawiałem co powinno być na mojej stronie dotyczącej motoryzacji. Między innymi dlatego posiłkowałem się opiniami użytkowników. Wiem, że tematyka nissana jest dość niszowa, więc postanowiłem rozszerzyć trochę spektrum nowości i opisywać rożne inne rzeczy. Dzięki temu na stronie znalazły się opisy modeli samochodów, różnych marek, nie tylko nissan, ale także sportowych czy miejskich. Wiem, że jest zapotrzebowanie na fachowe porady, a przede wszystkim rzetelnych. Obecnie jest sporo portali motoryzacyjnych, jednak wszystkie mają gdzieś reklamy, czy elementy kryptoreklamy. U mnie jest inaczej. Poczytaj przejrzyj i oceń. Jeśli masz coś ciekawego, zdjęcia, artykuły, podsyłaj.
Sonda

Jaki typ samochodu posiadasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Chcąc prowadzić samochód, przede wszystkim musimy nauczyć się jeździć.

 Kiedy zdamy egzamin, jesteśmy automatycznie młodymi kierowcami, którzy siedzą za kółkiem samochodu. Jednak należy pamiętać o tym, że młodym kierowcą może być również osoba starsza.

Chodzi przede wszystkim o zachowanie na drodze i o to, w jaki sposób jeździmy. Młody kierowca powinien nauczyć się jeździć i obycia na drodze aby móc poruszać się na niej nie tylko samodzielnie ale również pewnie. Aby to zrobić, często nie wystarczy sam kurs prawa jazdy.  Trzeba również poświęcić trochę czasu na samodzielną jazdę samochodem. Młodzi kierowcy, którzy nie czują się bardzo pewnie na drodze powinni poinformować o tym innych kierowców poprzez niewielki zielony listek naklejony na szybę samochodu. W ten sposób inni będą również bardziej wyrozumiali.

 Młodzi kierowcy mogą spróbować również uczestniczyć w dodatkowych lekcjach, kiedy nie czują się wystarczająco pewnie na drodze.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.