Twoje auta
Bardzo długo się zastanawiałem co powinno być na mojej stronie dotyczącej motoryzacji. Między innymi dlatego posiłkowałem się opiniami użytkowników. Wiem, że tematyka nissana jest dość niszowa, więc postanowiłem rozszerzyć trochę spektrum nowości i opisywać rożne inne rzeczy. Dzięki temu na stronie znalazły się opisy modeli samochodów, różnych marek, nie tylko nissan, ale także sportowych czy miejskich. Wiem, że jest zapotrzebowanie na fachowe porady, a przede wszystkim rzetelnych. Obecnie jest sporo portali motoryzacyjnych, jednak wszystkie mają gdzieś reklamy, czy elementy kryptoreklamy. U mnie jest inaczej. Poczytaj przejrzyj i oceń. Jeśli masz coś ciekawego, zdjęcia, artykuły, podsyłaj.
Sonda

Jaki typ samochodu posiadasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Fiat Punto to model samochodu, który kierowcą znany jest od lat. 
Fiat Punto Produkcja pierwszego modelu tego samochodu została rozpoczęta w 1993 roku. Samochód w pierwszej generacji do dzisiaj możemy spotkać na drodze. Samochody te są nie tylko niezawodne na drodze, ale również w użytkowaniu. Dlatego też, tak wiele osób decyduje się na zakup tego samochodu. Należy on do samochodów miejskich z segmentu B. Pierwsza generacja tego modelu była produkowana przez sześć lat, od 1993 do 1996 roku. Druga generacja Fiata Punto zyskała odnowioną zewnętrzną sylwetkę, która wpływała na jakość jazdy. 
Fiat Punto Samochód produkowany był od 1999 do 2011 roku. Fiat zdecydował się następnie na rozbudowę tego modelu i dzięki temu w 2005 roku powstał model Grande Punto, a w 2009 roku Punto Eve, które obecnie jest jednym z najbardziej popularnych samochodów w tym segmencie. Ostatnią generacją tego modelu jest Fiat Punto 2012. Model, który został zaprezentowany w 2011 roku na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie. 
Fiat Punto Model ten produkowany jest do dzisiaj, doskonale radzi sobie na drodze, jest bezpiecznym i szybkim samochodem.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.