Twoje auta
Bardzo długo się zastanawiałem co powinno być na mojej stronie dotyczącej motoryzacji. Między innymi dlatego posiłkowałem się opiniami użytkowników. Wiem, że tematyka nissana jest dość niszowa, więc postanowiłem rozszerzyć trochę spektrum nowości i opisywać rożne inne rzeczy. Dzięki temu na stronie znalazły się opisy modeli samochodów, różnych marek, nie tylko nissan, ale także sportowych czy miejskich. Wiem, że jest zapotrzebowanie na fachowe porady, a przede wszystkim rzetelnych. Obecnie jest sporo portali motoryzacyjnych, jednak wszystkie mają gdzieś reklamy, czy elementy kryptoreklamy. adr kielce U mnie jest inaczej. Poczytaj przejrzyj i oceń. Jeśli masz coś ciekawego, zdjęcia, artykuły, podsyłaj.
Sonda

Jaki typ samochodu posiadasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Decydując się na kupno samochodu miejskiego, trzeba zdecydować czy interesuje nas mały samochód, czy też ten nieco większy, który zdecydowanie bardziej nada się np. dla rodziny czy jako samochód firmowy. 
Ford Fiesta Do wyboru mamy bardzo dużo modeli, warto zdecydować się jednak na najlepszy. Modelem i samochodem, na który warto zwrócić uwagę jest Ford Fiesta, który swoją motoryzacyjną przygodę rozpoczął w 1975 roku. Był to klasyczny, pudełkowy model Forda, który pamiętamy jeszcze z dawnych czasów. Nowszym modele, który do tej pory spotykany jest na drodze to, Ford Fiesta IV, który do produkcji trafił w 1996 roku. 
Ford Fiesta Był to model niewielkich rozmiarów, z charakterystycznym dłuższym przodem. Niski samochód, którym bez problemu można było przemieszczać się po mieście. Modelem, który wpasował się w nowoczesne ramy i bardziej dynamiczną sylwetkę była Fiesta VI, produkowana od 2002 roku. Obecnie produkowany jest Ford Fiesta VII, który został zaprezentowany w 2008 roku. 
Ford Fiesta Jest to samochód miejski z segmentu B, który posiada bardzo opływowe i dynamiczne kształty, które doskonale prezentują się na drodze.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.