Twoje auta
Bardzo długo się zastanawiałem co powinno być na mojej stronie dotyczącej motoryzacji. Między innymi dlatego posiłkowałem się opiniami użytkowników. Wiem, że tematyka nissana jest dość niszowa, więc postanowiłem rozszerzyć trochę spektrum nowości i opisywać rożne inne rzeczy. Dzięki temu na stronie znalazły się opisy modeli samochodów, różnych marek, nie tylko nissan, ale także sportowych czy miejskich. Wiem, że jest zapotrzebowanie na fachowe porady, a przede wszystkim rzetelnych. Obecnie jest sporo portali motoryzacyjnych, jednak wszystkie mają gdzieś reklamy, czy elementy kryptoreklamy. U mnie jest inaczej. Poczytaj przejrzyj i oceń. Jeśli masz coś ciekawego, zdjęcia, artykuły, podsyłaj.
Sonda

Jaki typ samochodu posiadasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Segment B jest segmentem najbardziej popularnym wśród samochodów miejskich. 
Opel Corsa Jest to większa przestrzeń, większy komfort jazdy. Modelem, który od lat bardzo dobrze sprawdza się na drodze jest model Corsy, produkowany przez markę Opel. Samochód do produkcji trafił w 1983 roku. Pierwszych modeli tego samochodu, obecnie bardzo ciężko znaleźć na drodze. Jednak samochód i jego produkcja bardzo zmieniła się w czasie. 
Opel Corsa Widać to między innymi po następny pierwszej Corsy. Był nią Opel Corsa B, który trafił do produkcji w 1993 roku. Był to samochód, który odpowiadał potrzebom każdego kierowcy. Dostępny był między innymi w wersji dwudrzwiowej, trzydrzwiowej, czterodrzwiowej czy nawet pięciodrzwiowej. Opel Corsa B posiada manualną, a nawet automatyczną skrzynię biegów, co w tym modelu było dużym urozmaiceniem. W 2000 roku do produkcji trafiła Corsa C, która była następcą modelu B, czyli jego rozbudowaną wersją. Najwięcej samochodów tego modelu, które możemy oglądać na drodze to model Corsy D, który był produkowany od 2006 do 2014 roku. Model bardziej dynamiczny, szybszy i bardziej komfortowy z bardzo nowoczesną sylwetką. 
Opel Corsa Do produkcji w 2014 roku trafiła piąta generacja modelu Corsy, czyli Ople Corsa E, który jest całkowicie nową generacją tego samochodu.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.