Twoje auta
Bardzo długo się zastanawiałem co powinno być na mojej stronie dotyczącej motoryzacji. Między innymi dlatego posiłkowałem się opiniami użytkowników. Wiem, że tematyka nissana jest dość niszowa, więc postanowiłem rozszerzyć trochę spektrum nowości i opisywać rożne inne rzeczy. Dzięki temu na stronie znalazły się opisy modeli samochodów, różnych marek, nie tylko nissan, ale także sportowych czy miejskich. Wiem, że jest zapotrzebowanie na fachowe porady, a przede wszystkim rzetelnych. Obecnie jest sporo portali motoryzacyjnych, jednak wszystkie mają gdzieś reklamy, czy elementy kryptoreklamy. U mnie jest inaczej. Poczytaj przejrzyj i oceń. Jeśli masz coś ciekawego, zdjęcia, artykuły, podsyłaj.
Sonda

Jaki typ samochodu posiadasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Decydując się na kupno samochodu, coraz częściej zwracamy uwagę na jego sylwetkę. 
Peugeot 208 Chcemy, aby nasz samochód był nie tylko bezpieczny, ale również nowoczesny. Jednym z takich samochodów jest Peugeot 208, samochód, który idealnie sprawdza się na drodze, ale również zachwyca swoimi kształtami. Peugeot 208 został zaprezentowany na targach motoryzacyjnych w Genewie w 2012 roku. Na targach ogłaszane są wszystkie samochodowe premiery, które jednocześnie mogą być dla wielu osób dużym zaskoczeniem. 
Peugeot 208 Tak był w tym samochodem. Wersja 208 to nowa wersja samochodu, który należy do samochodów miejskich z segmentu B. Osoba, która jest zainteresowana tym modele może wybrać silnik benzynowy lub silnik diesla, który odpowiednio sprawdzi się na drodze. Najmniejsza moc silnika w tym modelu 68 KM, największa to aż 200 KM. Oznacza to, że samochód nie tylko świetnie radzi sobie w mieście, ale przede wszystkim na dalszej trasie. Wersja diesla posiada moc silnika 68, 92 i 115 KM. 
Peugeot 208 Samochód posiada pięć miejsc, więc jest odpowiednim samochodem również dla osób podróżujących z członkami rodziny.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.