Twoje auta
Bardzo długo się zastanawiałem co powinno być na mojej stronie dotyczącej motoryzacji. Między innymi dlatego posiłkowałem się opiniami użytkowników. Wiem, że tematyka nissana jest dość niszowa, więc postanowiłem rozszerzyć trochę spektrum nowości i opisywać rożne inne rzeczy. Dzięki temu na stronie znalazły się opisy modeli samochodów, różnych marek, nie tylko nissan, ale także sportowych czy miejskich. Wiem, że jest zapotrzebowanie na fachowe porady, a przede wszystkim rzetelnych. Obecnie jest sporo portali motoryzacyjnych, jednak wszystkie mają gdzieś reklamy, czy elementy kryptoreklamy. kainer.pl tłumiki Gliwice Ruda Ślaska Zabrze - zapraszamy U mnie jest inaczej. Poczytaj przejrzyj i oceń. Jeśli masz coś ciekawego, zdjęcia, artykuły, podsyłaj.
Sonda

Jaki typ samochodu posiadasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Samochody terenowe nie kojarzą nam się z samochodami, którymi jeździmy na co dzień, a z samochodami, które wykorzystywane są np. w wojsku. 
Peugeot P4 Kojarzą nam się z autami, które posiadają silną blachę, bardzo duże koła i są stworzone do tego, aby jeździć w trudnych warunkach. Jednym z takich samochodów jest Peugeot P4, który idealnie sprawdza się podczas jazdy na poligonie, ponieważ do takich funkcji został zaprojektowany i wyprodukowany. 
Peugeot P4 Samochód przede wszystkim wykorzystywany jest przez wojsko francuskie i właśnie tam można go zobaczyć. Historia tego samochodu ma początek jeszcze w latach siedemdziesiątych. Samochód P4 posiada silnik zarówno benzynowy, jak i silnik diesla. Doskonale radzi sobie podczas jazdy w trudnych warunkach, do tego, posiadaj również precyzyjnie dopasowany wygląd. 
Peugeot P4 Maksymalna prędkość osiągana przez ten samochód to w zależności do wersji albo 118, albo 108 KM.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.