Twoje auta
Bardzo długo się zastanawiałem co powinno być na mojej stronie dotyczącej motoryzacji. Między innymi dlatego posiłkowałem się opiniami użytkowników. Wiem, że tematyka nissana jest dość niszowa, więc postanowiłem rozszerzyć trochę spektrum nowości i opisywać rożne inne rzeczy. Dzięki temu na stronie znalazły się opisy modeli samochodów, różnych marek, nie tylko nissan, ale także sportowych czy miejskich. Wiem, że jest zapotrzebowanie na fachowe porady, a przede wszystkim rzetelnych. Obecnie jest sporo portali motoryzacyjnych, jednak wszystkie mają gdzieś reklamy, czy elementy kryptoreklamy. U mnie jest inaczej. Poczytaj przejrzyj i oceń. Jeśli masz coś ciekawego, zdjęcia, artykuły, podsyłaj.
Sonda

Jaki typ samochodu posiadasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Mieszkańcy dużych miast bardzo często wybierają samochody z segmentu miejskiego. 
Volkswagen up! Cieszą się one dużą popularnością dzięki swojej wielkości, a także dzięki dużym możliwością na drodze. Jednym z takich samochodów jest Volkswagen up! Który jest jednym z najmniejszych samochodów, które produkuje niemiecki koncern samochodowy. Oprócz tego Volkswagen up! Zdobywa bardzo dużą popularność wśród samochodów miejskich wybieranych przez kierowców. Model up! To przede wszystkim niewielkie wymiary. 
Volkswagen up! Długość tego modelu to niewiele ponad 3,5 metra a jego wysokość to niecałe 1,5 m. Warto jednak zauważyć, że jako nieliczny model samochodów miejskich Volkswagen up! Produkowany jest również w wersji elektrycznej, a także w wersji napędzanej gazem ziemnym. Można również wybrać model z wersją silnikową, która posiada moc 60 lub 75 KM. W samochodzie znajduje się manualna lub automatyczna skrzynia biegów, a także 4 miejsca siedzące. 
Volkswagen up! Volkswagen up! Może być w wersji trzy lub pięciodrzwiowej.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.